אנו שמחים להציג בפניכם את רשימת מושבי ההרצאות של כנס החברה הגיאולוגית הישראלית שיתקיים במתחם מיינדסט  בירוחם בתאריכים 3-5 במאי 2021.  תוכנית מושבי הכנס נבנתה על ידי חברות.י הועדה המדעית המייצגות.ים את מגוון תחומי ידע של מדעי כדור הארץ והסביבה. רשימת מושבי הכנס מצורפת לחוזר זה.

1. מבנה הכנס-  יומייים מושבי הרצאות ופוסטרים ויום שלישי סיורים, סדנאות ופעילות לקהילה. ההרצאות יהיו בתחומי המושבים שהוצעו על ידי הועדה המדעית ותנתנה בעברית או באנגלית, בהתאם להגדרת המושב. מושבי הפוסטרים יהיו תואמים למושבי ההרצאות ובנוסף יכללו תחומים גנרים. מושבי הפוסטרים יתקיימו במבנה של רצף הרצאות קצרות (2-3 דקות), לפני הצגת הפוסטרים בעמדות.

2. הגשת תקצירים- האתר יהיה פתוח להגשת תקצירים למושבי ההרצאות והפוסטרים החל מ 15.12.2020 ועד ה 01.02.2021.

3. הרשמה לכנס- ההרשמה לכנס החברה שיתקיים ב 3-5 במאי בירוחם, כבר החלה!!! 

הדד ליין להרשמה הוא 16 באפריל, 2021. עקב המגבלות הקורונה עלינו לדעת מראש את כמות המשתתפים בכנס לצורך הערכות והתאמה של האולמות. 

מטרת טופס ההרשמה היא קבלת מידע על הגבלות תזונתיות, השתתפות ובחירת סיורים, שמות שותפים.ות לחדר במלון אירוס המדבר, שמות נלווים.ות, השתתפות בריצת הבוקר במכתש ירוחם ועוד. 

התשלום לכנס מתבצע באמצעות אתר התשלומים של אוניברסיטת בן גוריון בנגב בכתובת. השתתפות בכנס מתאפשרת רק לחברות וחברי החברה הגיאולוגית ולכן מותנת בתשלום דמי חבר שנתיים הזמין באתר התשלומים.

4. השתתפות בכנס תחת התו הירוק - השתתפות בכנס היא בהתאם להנחיות התו הירוק המאפשרת קיום כנס באולמות. התו הירוק ניתן למתחסנים ומחלימי קורונה (https://www.oref.org.il/12605-17450-he/Pakar.aspx). לשאלות ובירורים יש לפנות לועד החברה. 

5. הגשת מועמדות לסגן.ית הנשיא - כידוע, במהלך כנס החברה הגיאולוגית יבחרו סגן.ית נשיאה החברה (שת.יהפוך לנשיא.ה לאחר סיום קדנציית הנשיא שלפניו) וחברי.ות ועד החברה. חברי וחברות החברה מוזמנים.ות להציע מועמדים.ות. הצעות נא לשלוח לנשיאת החברה, סיגל אברמוביץ (sigalabr@bgu.ac.il). יש לזכור שהמלצה על מועמד.ת יכולה להיות רק על דעתו.ה של המומלץ.ת.

6. פאנל מיוחד בנושא זיהום הזפת בחופי ישראל - במסגרת הכנס יתקיים פאנל מיוחד בנושא. כל המעוניין.ת להציג ממצאים ראשונים יש לפנות לברק חירות (barak@ocean.org.il). 

אנו אסירות.י תודה לכל חברות וחברי העמותה על תמיכתכן.ם בחברה הגיאולוגית הישראלית.

 

החברה הגיאולוגית הישראלית 2020 | עיצוב: יפעת מאירי גוריון ויואב בן דור.

תחזוקה: קובי חבושה | תמונות רקע באדיבות: בעז לנגפורד.

הצטרפו אלינו גם בפייסבוק: "החברה הגיאולוגית הישראלית"